Květen 2010

Rozhodnutí...

31. května 2010 v 14:24 | ~Renny |  Diary
Rozhodla jsem se (na ,,přání,, a domluvení) blog nechat ,,žít,, .. nesmažu ho ale nebude fungovat ... takže je tu spíš pro vzpomínky,kopčení ... mějte se

KONČÍM

17. května 2010 v 19:31 | ~Renny |  Diary
Ahoj..předem upozornuju,že tohle není FAKE - KONČÍM.nechci ale musím...bohužel jo :( tenhle blog je plnej vzpomínek at už špatných či dobrých nevím proč ale celý mi to tu připomíná Vikušku(kdo neví tak to je králík) a to já nezvládám :( takže chci začít znovu .. je mi líto,že zahodím všechnu tu práci,ale co nadělám???Ted ani není moc času-vystoupení,MČR,soutěže,tréninky,škola znáte to .. příští týden jedu do anglie atd. :( takže je mi to líto ... :( ale končím .. :( dám tu dostatek času na to,aby ste si to přečetli a TENTO BLOG SMAŽU DNE 21.5.2010. ..

DÍKY VŠEM,CO TU BYLI SEMNOU :) ZA NÁVŠTĚVNOST,KTERÁ NEBYLA DOKONALÁ ALE NE ŠPATNÁ,KOMENTÁŘE,SUPER LIDI ... :) z jednou super holčinou si píšu přes e-mail a dost mi pomohla po vikuščiný ..... moc si rozumíme takže kdo má zájem napište mi do komentů - pod tento článek- váš meil a já se vám ozvu :) nebo mi kdyžtak napište vy renca.viky@seznam.cz :)

AHOJ !! A DÍKY !! :-* Renny ♥♥